Prekės

Kontaktinis instrumentas „PerForm Proximal“

NAUJIENA! Gamintojo “Garrison Dental Solutions” kontaktinis instrumentas “PerForm Proximal”, tobulų kontaktų sukūrimui – kokybiško darbo garantas!

 

Pagaminta JAV!

Aprašymas

Kontaktinis instrumentas „PerForm Proximal“ 

JAV gamintojo „Garrison Dental Solutions“ kontaktinis instrumentas „PerForm Proximal“ suteikia visišką klinikinę kontrolę interproksimalinių kontaktų formavimo proceso metu, posterinėse kompozicinėse restauracijose. Nepriklausomai nuo naudojamos matricų sistemos, šio instrumento „push/pull“ technikos dėka jis tiesiogiai prilaiko matricą ir kompozicinę medžiagą, išlaikydamas idealią poziciją. Kietinanti šviesa yra nukreipiama tiesiogiai į proksimalinę sritį. Atlikus kietinimą, instrumentas yra lengvai nuimamas ir restauracija yra baigiama idealiai suformuotais, tvirtais kontaktais.

Kontaktinis instrumentas „PreForm Proximal“ yra pateikiamas dviem dydžiais – skirtais didesnėms ir mažesnėms preparacijoms. Šie dviejų galų instrumentai yra skirti frontaliniams ir distaliniams kontaktams. Preciziški ir tikslūs antgaliukai polimerizacijos metu preparacijoje suformuoja kompozitą, be sukietėjimo rizikos.

Šis instrumentas yra autoklavuojamas garais.

Kontaktinis instrumentas „PreForm Proximal“ yra suderinamas su visomis matricų technikomis bei sistemomis.