Prekės

Calset šildytuvai

610.00

Tyrimai parodė, kad iš anksto pašildyti kompozitai pasiekia konversiją iki 80 % greičiau esant bet kokiam šviesos šaltiniui.

Išankstinis kondicionavimas šiluma taip pat leidžia kompozitams lengviau tekėti ir lengviau prisitaikyti prie matricos padiktuotos formos – tai neturi įtakos fizinėms kompozito savybėms.

Mažesnis mikronutekėjimas.

Geresnis pritaikymas sumažina sąkandžio reguliavimui reikalingą laiką ir šlifavimą.

 

AKCIJA: Perkant kapsulių ir švirkštų šildytuvą dovanojame plombavimo mentelę S1 arba S2.

 

Kompozitų pašildymas kur kas lengvesnis naudojant Calset šildytuvus, kurie ne tik sušildys jūsų kompozitą kompulėje, dozatoriaus pistolete ar švirkšte, bet ir sušildys  instrumentus, kurie leis lengviau ir tiksliau suformuoti kompozito restauracijas.

Aprašymas

Calset šildytuvų savybės:
– Kaitina kompozitinę medžiagą iki 98 °F (37 °C), 130 °F (54 °C), 155 °F (68 °C);
– Palaiko pastovią pasirinktą temperatūrą;
– Calset šildytuvas išsijungs po 10 valandų naudojimo be priežiūros;
– Pagerina kietinimo laipsnį;
– Galima pašildyti ir instrumentus.

 

Galimi šildytuvų variantai:

Calset MultiPRO Tray (P/N 110007-64) – lanksti konfigūracija, šildo 3 dispenserius ar švirkštus ir (arba) apdailos instrumentus, 4 kompules.

Kai jums reikia skirtingų atspalvių kompozito, pašildyto ir paruošto naudoti, naujasis AdDent Calset MultiPRO padėklas yra jūsų geriausias pasirinkimas. Šis dėklas yra lankstus, kad tuo pačiu metu šildytų 4 kompules, 3 dozatorius arba dozatorių ir 2 švirkštus ar apdailos instrumentus.  MultiPRO padėklą galima įsigyti atskirai tiems, kurie turi Calset, arba kaip visą Calset MultiPRO padėklų kompozicinį šildytuvą.

Calset with 3D Tray (P/N 110007-60) – 3D dėkle telpa 3 kompozito dozatoriai, 4 kompulės ir 1 kompozito švirkštas arba  apdailos instrumentas. Naudojamas sluoksniavimo arba masinio užpildymo procedūroms, kai reikia lengvai gauti didelį pašildyto kompozito kiekį.

Calset with Tri-Tray Composite Heater (P/N 110007-12) – Šildo kompozitų dozatorių, 2  instrumentus ir 3 kompozito kompules.

Calset with 7 Hole Tray – (P/N 110040) – šildytuvas, 7 skylių švirkštams.

Calset with Standard Tray Composite Heater (P/N 110007) – šildytuvas 8 skylių, kompulėms.